PUROMEDICA naturalne wsparcie organizmu

PUROMEDICA suplementy diety dla całej rodziny

PUROMEDICA wsparcie dla organizmu sportowców amatorskich i wyczynowych 

PUROMEDICA to polski innowacyjny projekt, stworzony przez zespół międzynarodowych specjalistów z dziedziny medycyny i sportu. W oparciu o wiedzę i doświadczenia wieloletniej praktyki klinicznej oraz wyników badań naukowych i osiągnięć sportowych, tworzy unikatowe formuły minerałów rozpuszczonych w oczyszczonej wodzie oraz witamin, enzymów i aminokwasów o bardzo wysokim stopniu przyswajalności gwarantując najwyższą skuteczność działania w organizmie człowieka.

Polska firma Puromedica współpracuje z ekspertami z polskich i zagranicznych ośrodków akademickich, sportowcami zawodowymi, kadrami olimpijskimi, lekarzami, dietetykami, specjalistami z dziedziny kinezjologii stosowanej, osteopatiami, fizjoterapeutami, naturopraktykami.

Zespół GAVITAL Puromedica wspiera projekt propagowania oferty naturalnych suplementów. Puromedica hurt oferta od GAVITAL to oferta dla firm, które chcą zadbać o zdrowie swoich pracowników. Puromedica hurt to możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanych rabatów, opakowań promocyjnych, dogodnej formy dostawy. Skorzystaj z naszej oferty specjalnej Puromedica hurt od GAVITAL, skontaktuj się z naszym doradcą i zadbaj o zdrowie swoje i pracowników w lepszej cenie. 

Zespół GAVITAL - wspieramy Twoje zdrowie