Magnez sport

Magnez sport magnez suplement

Magnez suplement diety w sporcie amatorskim i wyczynowym


Suplement diety najwyższej jakości Puromedica-Gavital w formie płynnej
Magnez sport - magnez zwany jest pierwiastkiem życia, ze względu na nadrzędną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu człowieka. Powszechnie uznaje się, że ponad 50% wszelkich chorób i dolegliwości spowodowana jest niedoborem magnezu.
Tylko sprawdzone suplementy najwyższej jakości. Magnez i sport - to nierozerwalny duet!

Magnez Sport - teraz w bardzo wygodnej butelce z dozownikiem

Magnez dla sportowców to wytrzymałość i natychmiastowe uzupełnianie niedoborów suplementu podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

Korzystając z naszego magnezu w formie płynnej, docenisz łatwość dozowania i precyzję jego dawkowania - wszystko dzięki buteleczce z praktycznym dozownikiem.

Mocne strony naszego magnezu działające na Twoją korzyść:

  • rewelacyjna płynna forma cytrynianu magnezu - zapewnia najlepszą przyswajalność suplementu dla Twojego organizmu,
  • precyzyjny dozownik - dozownik jest szklany i umieszczony w buteleczce. Na zakończeniu dozownika jest zamocowana pompka. Takie rozwiązanie świetnie zabezpiecza czystość dozownika. Nie musisz się już martwić, że suplementy które stosujesz są kłopotliwe w codziennym użyciu. Jedna butelka zawiera wiele praktycznych rozwiązań: pompka, dozownik, butelka ochronna przed światłem, magnez.

 
Profesjonalna, bezpieczna, precyzyjna - butelka z magnezem dla sportowców.

magnez butelka sport dozownik wygodny


W sporcie uzupełniaj witaminy i minerały na bieżąco - bądź w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej cały dzień i cały wieczór!

Uzupełniając magnez podczas wysiłku dajesz sobie porcję zdrowia, energii, dobrego samopoczucia.

Ważny jest też fakt, że systematyczne uzupełnianie tego pierwiastka podczas aktywności fizycznej gwarantuje nam dobre samopoczucie i sprawność w czasie po zakończeniu treningu czy aktywności.

To ważne, żeby po wysiłku również być w pełni sił i gotowym na działanie z przyjaciółmi, rodziną, dziećmi. Pomyśl o tym, żeby braki lub utratę odżywczych witamin i minerałów stosować systematycznie - zachowasz witalność i sprawność fizyczną oraz psychiczną na resztę udanego dnia lub wieczoru!

GAVITAL