• Trening zdrowia

Wytrenuj swoje zdrowie.

Tak samo jak udało Ci się Twoje zdrowie nadwyrężyć, nadszarpnąć, a nawet zniszczyć, tak samo swoje zdrowie możesz wytrenować i przywrócić do odpowiedniej, dobrej, użytecznej dla ciebie formy.

Czym jest zdrowie?

Zdrowie, to zbiór wielu punktów i drobnych rzeczy, które składają się na odpowiednią całość i zapewniają Tobie maksymalne minimum, z którego nie chcesz wychodzić. Zdrowie, to zespół wielu czynników, które pozwalają Tobie czuć się pewnie i dobrze w każdej sytuacji.

Elementy zdrowia:

  • dobre samopoczucie fizyczne,
  • dobre samopoczucie psychiczne,
  • dobre samopoczucie społeczne.

Złe zdrowie, słabość, uzależnienie - to nie musi być kara, a może być motywacją!

Dobre zdrowie, wbrew pozorom, nie eliminuje występowania słabości, chorób, schorzeń. Niekiedy, to właśnie choroba, schorzenie, lub inna dolegliwość, jest odpowiednim motywatorem, do zachowania lub przywrócenia dobrych nawyków fizycznych, psychicznych, społecznych.

Wytrenuj swoje maksymalne minimum.

Wytrenuj swoje maksymalne minimum - to sztandarowe hasło jednego z programu, który realizujemy w GAVITAL. Wytrenowanie swojego maksymalnego minimum zakłada, że w każdej sferze (fizycznej, psychicznej, społecznej) czujesz się dobrze i swobodnie.

Jak osiągnąć dobre zdrowie?

Dobre zdrowie, to odpowiedni balans między stanem ducha i odpowiednim stanem fizycznym.  Przywrócenie odpowiedniego stanu ducha oraz odpowiedniego stanu fizycznego to zadbanie o każdą Twoją sprawę w maksymalnym minimum (jedzenie, ruch, relacje społeczne, ćwiczenia duchowe).